در باره ما

گرین کالا از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه تولید گل و گیاه و اجرای فضای سبز و همچنین آبرسانی فضای سبز شروع کرده است.
گرین کالا ۶ سال است که شکل گرفته و این نام به معنای “کالای سبز” می باشد.
در سال ۹۳ تصمیم گرفته شد محصولاتی که تولید این مجموعه است را از طریق اینترنت بتوان در دسترس همگان قرار دهیم به طوری که هر شخصی در هر شهر و استانی از ایران عزیزمان بتوانند به راحتی گیاه مورد نظر خود را سفارش و درب منزل خود تحویل بگیرد در ابتدا، کار خود را با تاسیس یک وبلاگ آغاز کردیم این موضوع در اول کار مشکلاتی را به همراه داشت که با تلاش و پشتکار توانستیم این مسیر را طی کنیم و تصمیم بر این شد که سایتی را طراحی کرده و در آنجا محصولات خود را معرفی و عرضه کنیم.
در نهایت به این نتیجه رسیدیم که فروشگاه آنلاین اینترنتی راه بیندازیم تا علاقه مندان به گل و گیاه بتوانن به راحتی با چند کلیک هر گیاهی و هر نوع ابزار کشاورزی را که میخواهند خریداری کنن و درب منزل تحویل بگیرند خدارو شکر این کار نتیجه داده و به حمد الهی تا کنون تمام مشتریان این سایت راضی بوده اند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند. زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود. فروشگاه گرین کالا با همین معیار و نیاز جامعه بوده که راه اندازی شده تا هموطنان عزیز بتوانند با صرف زمان کمتر و بررسی دقیق تر و همچنین حق انتخاب بیشتر و هزینه کمتر گل و گیاه و لوازم کشاورزی مورد نظر خود را سفارش داده و در آدرس دلخواه خود تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *