همراهی شما با ما در خرید کالای با کیفیت از گرین کالا موجب افتخار ماست ، سعی و تلاش کلیه همکاران ما در ارائه کالای با کیفیت مناسب و کاربردی برای شما مشتریان عزیز می باشد. بنابراین سلامت و کیفیت کلیه محصولات توسط همکاران ما بررسی شده و دارای گارانتی اصالت و تضمین کیفیت کالا می باشد.

شرایط مرجوع کردن کالا

اگر کالای دریافت شده در هنگام ارسال دچار آسیب فیزیکی شده باشد لازم است در حضور مامور پست یا سفیر گرین‌کالا با واحد پشتیبانی گرین کالا تماس گرفته شود و ضمن اطلاع رسانی ، از کالای مزبورعکس تهیه و به واحد پشتیبانی ارسال گردد و در صورت تایید همکاران ما کالای مزبور به مامور تحویل عودت می گردد ، همچنین لازم است بسته بندی کالای مرجوعی به همان شکل اول عودت گردد و در صورت عدم عودت صحیح بسته‌بندی، گرین کالا از دریافت مرسوله معذور می باشد.
در صورتیکه آسیب وارده به کالا ناشی از عدم استفاده صحیح کاربر از محصول باشد شامل گارانتی و مرجوعی نمی باشد .
در صورتی که مشتریان عزیز بدون هیچگونه دلیلی از تحویل کالای ارسالی خودداری کنند هزینه ارسال کالا به اضافه مبلغ ۳۰ درصد از کل قیمت کالا کسر گردیده و مابقی ظرف مدت ۴۸ ساعت به حساب مشتری عودت می‌گردد.

مغایرت کالای ارائه شده در سایت با کالای ارسالی

در صورتی که کالای خریداری شده دارای مغایرت فیزیکی یا فنی با کالای معرفی شده در سایت باشد ، می بایست ظرف حداکثر ۲۴ ساعت به واحد پشتیبانی گرین کالا اعلام گردد، لازم به ذکر است که در کالاهایی که مثل گیاهان زینتی تفاوت‌ها بسیار است این مغایرت شامل مرجوعی کالا نمی باشد و فقط در خصوص لوازم جانبی یا توضیحات فنی مرسوله قابل عودت می باشد
اگر وجود مغایرت مشخص فنی تنها پس از باز کردن بسته ارسالی مشخص گردد لازم است که کارتن بسته‌بندی حفظ شده و جهت مرجوع کردن کالا آن را نگهداری نمایید،لازم به ذکر است که هیچ گونه نوشتاری یا برچسبی نباید بر روی کارتن بسته بندی اضافه شود تا امکان مرجوعی کالا از بین نرود.

اگر آسیب دیدگی فیزیکی و ظاهری باشد چه باید کرد؟

خریدار حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل کالا فرصت دارد که از طریق تلفن یا ایمیل،آسیب فیزیکی را به همکاران ما در گرین کالا اعلام نماید.

انصراف از خرید توسط خریدار:

پس از تحویل کالا به هیچ عنوان بدون دلیل مرجوعی صورت نمی‌گیرد مگر اینکه کالای خریداری شده هنوز ارسال نشده باشد که در این صورت لازم است هر چه سریعتر با واحد پشتیبانی مجموعه گرین‌کالا تماس گرفته و نسبت به لغو ارسال سفارش هماهنگی لازم انجام شود.
لازم به ذکر است هر گونه تغییر در شرایط تولید کالا نمی تواند دلیلی بر مرجوع نمودن کالا باشد.
با توجه به اینکه مجموعه گرین‌کالا از بسته بندی استاندارد جهت ارسال محصولات استفاده می‌کند هر گونه آسیب احتمالی در هنگام ارسال مرسوله که از طرف اداره پست و یا سفیران گرین کالا باشد با تایید اداره پست و یا سفیران گرین‌کالا قابل مرجوع کردن و جبران خسارت می باشد.
لازم است خریدار ، کلیه موارد مانند بسته بندی، متعلقات کالای خریداری شده و خود کالای اصلی را به همان شکل اول به همراه صورتجلسه اداره پست و فاکتور خرید به خدمات پست از فروش گرین کالا تحویل نماید.
لازم است خریدار قبل از تحویل کالا، در صورتی که آسیب به کالای خریداری شده قابل مشاهده می باشد از تحویل مرسوله خودداری کرده و صورتجلسه آسیب و فاکتور را به مامور پست یا سفیر گرین‌کالا تحویل نماید تا مرسوله آسیب‌دیده به مجموعه عودت گردد.
در صورت مرجوعی کالا همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش اقدام به بازدید و بررسی کالای مزبورکرده و در صورتی که کالای ارسالی بدون مشکل و خارج از ضوابط گفته شده در این بخش و بدون ایراد تشخیص داده شود کالا دوباره برای مشتری ارسال می گردد، اگر مشتری از تحویل کالا امتناع نماید کالای مورد نظر به مدت دو هفته نزد گرین کالا به امانت خواهد بود و پس از انقضای این مدت مجموعه گرین‌کالا هیچگونه مسئولیتی در قبال کالاهای مزبور نداشته و کلیه خسارات به عهده خریدار می باشد.

کالای مرجوعی را چطور بازگردانیم?

خریدار باید در وهله اول با واحد فروش تماس حاصل کند.
لازم به ذکر است بدون هماهنگی کارشناسان این بخش از ارسال کالا خودداری نمایید.
همچنین کالا را در جعبه اصلی خود بسته بندی و ارسال کنید.
استفاده از برچسب و نوشتن هرگونه توضیحات مانند آدرس یا عودت مرجوعی روی کارتن بسته بندی اصلی کالا ممنوع میباشد شما می توانید از پشت فاکتور یا کاغذ جداگانه جهت نوشتن توضیحات استفاده نمایید.
در صورت مرجوع کردن کالا با پست لازم است خریدار از رسید پستی عکس تهیه کرده و آن را به آدرس پشتیبانی گرین ‌کالا ارسال نماید،همچنین عکس فاکتور یا پیش‌فاکتور اولیه ارسال شده یا ایمیل شده را نیزارسال نماید و یا مجدد مشخصات خرید خود را از طریق ایمیل یا تماس با همکاران ما ارسال نماید.

هزینه ارسال کالای مرجوعی

هزینه ارسال کالای مرجوعی در شهرستان ها فقط با ارسال عکس رسید اداره پست امکان پذیر میباشد بنابراین عکس رسید اداره پست را نزد خود نگاه دارید همکاران ما در بخش خدمات پس از فروش پس از بررسی نسبت به واریز کردن هزینه اداره پست با شما تماس میگیرند.
مرجوعی کالا در شهر تهران ازطریق سفیران گرین کالا و با هماهنگی قبلی انجام می گیرد.

محاسبه هزینه ارسال کالای مرجوعی در صورتیکه کالای مرجوعی دارای آسیب فیزیکی ظاهری و فنی باشد

کارشناسان پس از بررسی و تایید خسارت نسبت به محاسبه و پرداخت هزینه مرجوعی کالا با شما تماس می گیرند،بنابراین لازم است کالای مرجوعی طبق دستورالعمل گفته شده در این بخش به همراه رسید هزینه مرجوعی کالا با مهر اداره پست به واحد خدمات پس از فروش مجموعه گرین‌کالا ارسال گردد که با بررسی ایرادات فیزیکی و فنی و تعرفه اداره پست ،نسبت به واریز هزینه های مرجوعی کالا اقدام لازم صورت پذیرد

جایگزین کردن کالای مرجوعی و ارسال آن

کارشناسان ما پس از بررسی ایرادات اعلام شده از سوی مشتری و کنترل آن موارد و تایید آنها کالای شما را تعویض می نمایند و خریدار می‌تواند کالای خود را تعویض نماید.
در این راستا اگر مشتری همان کالای مورد نظر خریداری شده را انتخاب کند در صورت موجود بودن در انبار، کالا بدون ایراد جایگزین می گردد و در صورتی که موجودی این کالا به اتمام رسیده باشد می‌تواند آن را با کالای دیگری جایگزین نماید ویا وجه کالای مرجوعی خود را دریافت نماید.
در صورتی که قیمت کالای جدید بیشتر و یا کمتر از خرید قبل باشد ما به التفاوت آن محاسبه و اعلام می گردد در صورت پایین بودن قیمت کالای جدید، گرین‌کالا مابه التفاوت آن را به حساب مشتری واریز میکند و در صورت بالاتر بودن قیمت کالای جدید مشتری می بایست قبل از ارسال کالا فاکتور جدید را تسویه نماید.
افزایش قیمت و یا اتمام موجودی انبار در زمان تعویض و یا مرجوعی کالا،هیچگونه حقی برای مشتری ایجاد نمی‌کند و گرین کالا در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات افزایش قیمت آن کالا هیچگونه تعهدی نداشته و فقط متعهد به بازپرداخت وجه کالای درج شده در فاکتور خرید مشتری می باشد.

زمان لازم برای ارسال مجدد کالای مرجوعی

پس از مشخص شدن وضعیت کالای مرجوعی در بخش خدمات پس از فروش،در صورتیکه نیاز به جایگزینی کالای دیگری باشد حداکثر تا ۵ روز کاری،کالای جایگزین ارسال میگردد.
در صورت اعلام عدم نیاز به کالای جایگزین،حداکثر پس از ۷۲ ساعت مبلغ کالای خریداری شده به حساب مشتری واریز میگردد.
پس لطفا درخواست های خود در خصوص کالاهای مرجوعی،جایگزین کردن کالا و یا استرداد هزینه کالای خود را از طریق تلفن ۰۲۱۵۶۷۱۹۵۱۸ و یا ایمیل support@greenkala.com اعلام نمایید.