تمام تلاش ما در مجموعه گرین‌کالا جلب رضایت مشتریان می باشد بر همین اساس سرعت توأم با دقت جهت ارسال کالا در این مجموعه جز اصول ضروری است. بر همین اساس رویه ارسال سفارشات در وب سایت گرین کالا به شرح ذیل می باشد:

هزینه ارسال سفارشات:

هزینه ارسال کلیه سفارشات بالای ۳۰۰ هزار تومان در هر نقطه از ایران رایگان می باشد و هزینه ارسال سفارشات به تمام نقاظ ایران برای سفارشات پایین تر از۳۰۰ هزار تومان مبلغ ثابت ۳۵ هزار تومان می باشد.

نحوه تایید سفارشات:

به محض ثبت سفارش در سایت گرین کالا،همکاران ما از طریق تلفن با شما در خصوص هماهنگی ارسال کالا تماس خواهند گرفت. همچنبن در صورت تمایل به ارسال کالا در تاریخ مشخص از سوی شما،لطفا تاریخ مورد نظرتان را در بخش توضیحات سفارش اعلام فرمایید.

زمان ارسال سفارشات:

کلیه سفارشات صورت گرفته در شهر تهران حداکثر یک روز پس از ثبت سفارش و برای سایر نقاط ایران حداکثر تا ۵ روز کاری پس از ثبت سفارش به دست مشتریان خواهد رسید.

نحوه تحویل سفارشات:

سفارشات در شهر تهران به وسیله سفیر مجموعه گرین‌کالا صورت می پذیرد و در سایر نقاط کشور با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران ارسال صورت می گیرد.

محل تحویل سفارشات:

لازم به ذکر است تحویل کالای خریداری شده از سایت گرین کالا جلوی درب اصلی ورودی ساختمان می باشد و همکاران تحویل دهنده مجاز به ورود به داخل ساختمان یا مراجعه به واحد می‌باشند و در صورت عدم همکاری خریداران عزیز مرسوله مرجوع گردیده و کلیه خسارات مادی و معنوی بر عهده خریدار می باشد، ضمناً تحویل کالا منوط به امضای رسید تحویل کالا همراه با ارائه کارت شناسایی معتبر خریدار می باشد.